Золото "MASTERS ICE HOCKEY"
Всесвітня Маккабіада ХХ
2017, Ізраіль
Дорогі друзі, вболівальники та усі любителі українського хокею!
ХК "Київські Лаври", у 2017 році, представляв хокейну збірну України на Світовій Маккабіаді 2017 (Ізраїль), у групі "MASTERS ICE HOCKEY". Ігри проходили на льодовій арені "Паїс Арена" (Єрусалим, Ізраїль), де зустрілися команди США, Ізраїлю, України та Канади. Після зіграних хокейних матчів команда збірної України, посіла Перше місце та здобула Золоту медаль Маккабіади 2017.
Тепер трохи докладніше про те, що відбувалося на льодовій арені під час зустрічей хокейних команд з Ізраїлю, Канади, України та США.
Перша гра проходила 7 липня 2017 о 12:00, на льоду Паїс Арени (Єрусалим), де зустрілися збірні Ізраїлю та України. Після фінального свистка судді матчу, на табло застиг рахунок – 2:12. Це була перша успішна гра збірної України, яка складалась з гравців хокейного клубу "Київські Лаври". Перший матч започаткував впевнений шлях до "Золота Маккабіади 2017". Перший період закінчився з рахунком - 0:2 (0:2), другий період закінчився з рахунком - 1:7 (1:5), а третій період закінчився з рахунком - 2:12 (1:5).
Наступна гра українських хокеїстів проходила 10 липня 2017 14:00, на льоду Паїс Арени (Єрусалим), де зустрілися збірні Канади та України. Окрилені успішною грою проти хокеїстів збірної Ізраїлю наша збірна і в цій зустрічі не залишила шансів супернику на перемогу. Після фінального свистка судді матчу, на табло красувався рахунок - 2:11. Перший період закінчився з рахунком - 1:5 (1:5), другий період закінчився з рахунком - 1:10 (0:5), а третій період закінчився з рахунком рахунком - 2:11 (1:1).
Третя гра української хокейної команди проходила 11 липня 2017 о 17:00, на льоду Паїс Арени (Єрусалим), де зустрілися збірні США та України. Навіть незважаючи на те, що часу для відпочинку не було, наша команда успішно провела зустріч і продовжила набирати очки. Фінальний свисток судді матчу зафіксував на табло переможний, для української команди, рахунок – 2:10. Перший період закінчився з рахунком – 0:3 (0:3), другий період закінчився з рахунком – 1:7 (1:4), а третій період закінчився з рахунком - 2:10 (1:3).
В 1/2 фіналу турніру "MASTERS ICE HOCKEY", на Маккабіаді 2017 (Ізраїль), проходила 12 липня 2017 о 17:00, на льоду Паїс Арени (Єрусалим), де команда наших хокеїстів зустрілася зі збірною Ізраїлю.
На цей матч команда Ізраїлю вийшла більш зібраною, проте міць та професіоналізм наших гравців вкотре не залишив шансів команді суперника на перемогу. Фінальналом зустрічі став рахунок - 3 : 13. Перший період закінчився з рахунком - 1 : 7 (1:7), другий період закінчився з рахунком - 2 : 10 (1:3), а третій період закінчився з рахунком - 3 : 13 (1:3).
У фіналі турніру "MASTERS ICE HOCKEY", на Маккабіаді 2017 (Ізраїль), зустрілися хокейні збірні України та Канади.
Не тягтимемо інтригу - наша команда і тут опинилася на висоті! Фінальна зустріч була цікавою і закінчилася з рахунком 6:2. Збірна України, в особі гравців хокейного клубу "Київські Лаври", заслужено здобула перемогу в даному турнірі, за що і була нагороджена Золотими медалями Маккабіади 2017 року.
Найкращими гравцями турніру були:
- Перший матч проти Ізраїлю - Роман Єгоров (забив 4 шайби).
- Другий матч проти Канади – Андрій Савченко (був день народження, правда і забив шайбу) рахунок 11 – 2.
- Третій матч проти США – Олексій Лазаренко (2 шайби + 2 передачі, був найкращим) рахунок 10 – 2.
- 1/2 фіналу (четвертий матч) проти Ізраїлю - Олександр Матвійчук (2 шайби + 2 передачі) рахунок 13 - 3.
- Фінал (п'ятий матч) проти Канади - Микола Майко (багато й корисно обіграв суперника) рахунок 6 - 2.
Найкращим нападником на турнірі Маккабіада 2017 став Олександр Матвійчук (Україна).
Найкращим захисником на турнірі Маккабіада 2017 став Андрій Срюбко (Україна).
Найкращим воротарем на турнірі Маккабіада 2017 став Абрам Ісакович (Ізраїль).
Поїздка нашої збірної та перемога в турнірі "MASTERS ICE HOCKEY" на Маккабіаді 2017 стала можливою завдяки участі у підготовці та фінансовій підтримці представників Єврейської громади України, торгового комплексу Sky Mall, а також безпосередньої всебічної участі В'ячеслав Львовича та Юрія Івановича.

Вітаємо переможців – Україну – ХК "Київські Лаври"!!!